Öksürük İçin Ev İlaçları Neler ?

sesli mobil sohbet

Öksürük İçin Ev İlaçları Neler ?

Öksürük için ev ilaçları

Bir öksürük , evet, bir aşağı geliyorlar ilk uyarı işareti olabilir soğuk veya grip . (Not!) Ancak öksürük aynı zamanda asit reflü , mevsimsel alerjilerle savaş veya bronşitten kaynaklanabilir . Mobilsohbet Sesli Mobil Üniversitesi Sağlık Sistemi’ndeki İntegratif Tıp Programının tıbbi direktörü Mehmet bey Tapınağı, ” Öksürük,gırtlaklarınızı gıdıklayan bir tahriş ediciden kaynaklanır ve vücudunuz kasları geri dönüşlü olarak kontraktürle tepki olarak tepki verir” diyor.

Gerçek şu ki, öksürük sadece sinir bozucu bir şey değildir. Gitmek biraz zaman alıyor – ve bu tamamen normal. Aslında, bir öksürük , Aile Hekimliği Yıllığı’ndaki  2017’teki bir çalışmaya göre, ortalama olarak 18 gün boyunca sopalarla doluyor . Bu durumda birçok kişi antibiyotik kullanmaya başlarken, ilaçlar genellikle etkisizdir. Onlara sadece birkaç hafta boyunca öksürdüğün için ihtiyacın yok.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve vücudunuzun öksürüğe neden olan şeylere karşı savaşmasına yardımcı olmak için diğer tedavilere bakmak daha da önemlidir . Doğal öksürük tedavileri giren yer. “Geceleri öksürürken, uyuyamıyorsanız ve iyileşmiyorsanız, doktorunuza bakın.” Dedi. Çare sonrası telafi etmeye devam etmeyin, “diyor Dr. Mehmet Tapınağı. Tanımlanmamış astım gibi başka bir sorun da olabilir .

Burada, gerçekten işe yarayan bir öksürük için (Mobil sohbet) doğal çareler. Sakin ol, yakında çok rahat nefes alacaksın.

admin administrator

Bir cevap yazın