BlogGenelHaberlerMagazin

Survivor 2018 Son Bölüm

Survivor 2018 Son Bölüm

Survivor 2018 tüm hizi ile heycanli oyunları ile devam ediyor reyting ustune reyting rekorları kıran survivor’da yarismacilar heyecanlı oyunlarını mucadelerini sürdürüyor. Odul oyunlarini elemeleri bir birinden çekişmeli yarislar ile izleyenleri ekran başına her zaman kitleyen bir Survivor serüveni devam ediyor.

Survivor 2018
Survivor 2018 son bölüm

Yeni katılan yarışmacılar ile gönüllüler takimi birazda olsun kendine geldi All star yarismacilari ve gönüllüler takımı çekişmeli mücadeleri ile izleyenlerin her zaman begenisini kazanmaya devam ediyor.

Son Oyunu Kim Kazandı

All Star yarışmacıları mı yoksa gonulluler takımı mı kazandi heyecan verici yarislar son hızı ile devam ediyor yarışmacıların hirsli olması izleyenleri büyüledi ve TV 8 ekranlarına kilitledi dünya ulkelerinde bile Türkiye Survivor 2018 reyting rekorları kırmaya devam ediyor acun medya ve sayın acun Ilıcalı Avrupa’da ve yabancı ülkelerde Türkiye’nin gururu oluyor bizleri sevindiriyor başarılarının devamını canı gönülden diliyoruz.

Sembol oyunlarını kim kazanacak ?

Heyecanlı sembol oyunlarını her gün bir bayan bir erkek yarışmacı kazanmak için mücadele ediyor Kıbrıs’a gidebilmek için kendilerini garantiye almak için.

Survivor yeni bölümü

Survivor ünlüler gönüllüler yeni bölümünde kıyasıya heyecan lı yarışlar tüm hızı ile devam ediyor. Survivor yeni bolumlerini ve oyunları Acunn.com adresinden takip edebilirsiniz ve kıran kırana geçen heyecanli bolumleri izleyebilirsiniz TV 8 kanalında her gun heycan veren Survivor yarışması bizlerde merakla beklemekteyiz TV 8,5 kanalından ünlü yorumcularin Survivor ile alakalı ve yarismacilari ile alakalı istatistikleri dogru analizleri ve tahminleri ile izleyebilir. Ve izleyemediginiz bolumleri yorumlari Acunn.com adresinden takip edebilirsiniz.

2018 Survivor 

2018 Survivor şampiyonu kim olacak all star yarışmacılarından birimi gönülluler takımından kim ipi göğüsleyecek heyecanla takip ediyoruz sizlerinde favorisi varsa yorumlar bölümünden sevdiginiz ve desteklediğiniz yarışmacıları yazabilirsiniz. Yeni bölümlerde neler olacak hep birlikte göreceğiz Survivor yeni fragmanı için tıklayın

Survivor son bölüm haberlerini yukarıda belirtigimiz link den öğrenebilirsiniz. Survivor son bölüm

Heyecanlı yeni bolumleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz bizlerden ayrılmayın eğlenceli yarışlar heyecanlı Survivor Türkiye 2018 bölümlerini ve Romanya meksika Amerika  brazilya arjantin survivor musakabalarini acunn.com adresin den takip edebilirsiniz.

Survivor 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir