İnternete telefon numarası bırakan bayanlar

mobilchat

Günümüzde internet telefon numarası bırakan bayanlar,kadınlar ve kızlar bulunmaktadır.Bu tarz paylaşımları yayınlayan bir çok internet sitesi ile karşılaşabilirsiniz.Ancak şu varki ; bir bayan telefon no bırakıp sizinle neden görüşmek istesin ki ? Yani mantık olarak o kadar yokluk içerisinde olamaz değil mi ?

Evet Sevgili arkadaşlar , size demek istediğim şudur.Normal olan hiç bir bayan internete telefon numarasını bırakmaz.Öncesinde sizinle tanışması,sizi daha iyi tanıması gerekir.Daha sonra karşıllı olarak telefon numaraları verilir ve eğer başlayacaksa o zaman bir ilişki başlar.Ancak ne yazık ki bazı arkadaşlarımız gördükleri her numarayı arıyorlar.Aramayın arkadaşlar.O Aradığınız telefon numaralarındaki bayanlar sizi ya dolandırır, ya da o işin ucunda kar gütmek isteyen birileri vardır.

Hiç bir bayan,hiç tanımadığı bir erkeğe pat diye telefon numarasını vermez.Mantıklı düşünürseniz bizimle aynı fikirde olacaksınız.Ancak siz,bayanlarla tanışmak,dul bayanlarla sohbet etmek ve dul bayanların telefon numaralarına ulaşmak istiyorsanız eğer,sitemizin alt bölümünde bulunan yorum bölümünden kendinizi tanıtan kaliteli ve dürüst bir tanıtım yazısı oluşturabilirsiniz.

10 yorum

  1. Öncelikle merhaba bayanlar ben poyraz istanbuldan yasım 38 mavi gözlü her şey nasip kısmet hayatıma neşe katıcak beni sevecek bir benimle gülüp benimle ağlıcak bir sırdaş olucak öyle biri varmıdir acaba varsa ben burdayım 05072134071

  2. Ben serkan bayan arkadas ariyorum sevmek sevilmek isterdim uzun boylu sportif atletik sevecen biriyim neolurya tlf 544 440 5319 antep matas hatay osmany islahiy yada her yer neolurrr

  3. Merhaba ben mert Şanlı Urfa #Siverek yaşıyorum
    Boy 180 yaş 32 mavi güzlu sarışın bir erkeyim
    Kendini yanlız hisseden benim gibi yanlız olan dul bayanların aramasını bekliyor
    Siverekte yanlız yaşıyorum evim var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*