Canlı Görüntülü Sohbet

Canlı Görüntülü Sohbet

Platform, sitede oluşturulan sohbet odalarına katılmanızı sağlar. Üye olarak hizmet almak ve sitenin diğer kullanıcılarının katılabileceği bir sohbet odası oluşturmanıza da olanak tanır. Sohbet odaları,sitenin diğer kullanıcılarıyla canlı olarak görüntülü sohbet etmenize olanak tanır. Ayrıca bir sohbet odasındaki diğer üyelere veya bir sohbet odasındaki belirli bir kullanıcıya özel mesajla yorumlar yazıp göndererek de yazışabilirsiniz.

BİR SOHBET ODASINDAN ÇOK DAHA FAZLASINI ARIYORSAN

Bir sohbet odası oluşturarak, bunun yöneticisi olarak hareket etmeyi ve bu sohbet odasını yönetme sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Canlı görüntülü sohbet odalarında toplum kurallarına uygun, karşı tarafı rahatsız etmeyecek şekilde hareket ediniz.

SES, GÖRÜNTÜ, RADYO VE SINIRSIZ SOHBET

Üyeler,site ve hizmetler aracılığıyla sunulacak metin, kelimeler, sözlü ifadeler, grafikler, resimler, müzik, yazılım, ses, video, bilgi veya diğer materyalleri gönderebilir, yükleyebilir, yayınlayabilir, görüntüleyebilir, gönderebilir veya iletebilirler.

KURALLARIMIZ: TANIŞ, KEŞFET, EĞLEN, RAHATLA

Burada sizin gibi arkadaş canlısı insanları keşfedin ve tanışın. Bağlanın ve arkadaşlarınızla sohbet edin. Kameralı sohbet, sesli chat, radyo gibi birbirinden fazla seçenek ve imkanları ayağınıza getiren sistemde bolca eğleneceksiniz. Sizin için önemli olan her şeyi tartışın, karışın ve rahatlayın.

RASTGELE VE CANLI PROFİLLERLE SICAK TEMAS

Sitede botlar ve otomatik olarak oluşturulan içerik bulamazsınız. Rastgele insanlarla konuşmak için tam sırası. Şimdi keşfet ve eğlen. Binlerce yabancı ve yerli, yeni şaşırtıcı içerikler bulmak ve samimi bir ortamda dinlenmek için görüntülü sesli chat odalarımızı ziyaret et. İnsanların birbirlerini görmek ve birbirlerine yakın kalmak istediklerinde kullanabilecekleri çok güzel bir platforrm. Sosyal uzaklığın getirdiği soğukları kırabileceğiniz tek uygulama.

HEM MOBİL HEM WEB SİTESİNDE SİZLERLE BULUŞUYOR

Teknoloji çağının uygunluğu ve kullandığımız uygulamalarının yaygınlığı ile sanal ortamda konuşmaya olan ilgimiz de artmış durumdadır. Platformumuz bu sebeple hem mobil, hem de web uyumluluğu içindedir. Yeni bir uygulama indirmek zorunda kalmadan odaları son derece hızlı bir şekilde erişilebilir haldedir.

DİJİTAL DÜNYANIN, GETİRDİĞİ EN EĞLENCELİ PLATFORMDASINIZ

Akşam yemeği partilerimiz, oyun geceleri, mutlu saatler ve egzersiz dersleri dijitalleşti. Ve şimdi, her zamankinden daha fazla, bizi en yakın ve en sevdiklerimizle birleştirmek için teknolojiye güveniyoruz.
Görüntülü sohbet odalarında her şeyin ötesinde mesafeleri aşmamıza yardımcı olacak birçok yan özellik arıyoruz.
Platform olarak, gizliliğinizi ciddiye alıyoruz. Kişisel bilgilerinizin size ait olduğu prensibiyle çalışırız ve bunları kiminle ve neden paylaşmak istediğinize yalnızca siz karar verebilirsiniz. Bu, çalışma şeklimizin, temelini oluşturur ve kişisel bilgilerinizi saklamanız ve istediğiniz zaman başkalarıyla paylaşmanız için güvenli bir ortam sağlamayı taahhüt ederiz.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KAPSAMINI ÖNEMSİYORUZ

Size harika bir deneyim sunmanın bir parçası olarak, bu bazen sizden kişisel bilgiler toplamamızı gerektirir. Mümkün olduğunca verilerinizi kontrol etmenizi ve erişmenizi sağlamak için elimizden geleni yaptık ve bu verilerin nasıl kullanıldığını bilmenizi istiyoruz.
Platformumuz, kullanıcılarımızın gizliliğine ve verilerinin korunmasına değer verir, uygulamalarımızı oluşturur ve işimizi bu düşünceyle işleriz. Hizmetlerimiz, bilgileriniz için veri denetleyicisi görevi de gören platformumuz sizlerin keyif alırken, güvenlik bilgilerinizi düşünmemeniz için çalışır.
Bu gizlilik politikası tüm hizmet ağımız için kendini güncel tutar. Canlı görüntülü sohbet odaları, sesli chat odaları için de geçerliliğini korumaktadır. Bu platformu kullanarak tüm bu gizlilik politikasını ve hizmet şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.

HAKLARINIZI KORUYABİLMEMİZ İÇİN BİLGİLERİNİZİN DOĞRULUĞUNDAN EMİN OLUN

Siteye üye olmak ve sitede üyelerle etkileşim kurmak için, ürünü kullanırken deneyiminizi geliştirmek amacıyla birçok kez bizimle, bilgi paylaşmanız istenecektir. Bizimle paylaşabileceğiniz bazı bilgiler: Kullanıcı takma adı, doğum günü, cinsiyet, fotoğraflar, kişisel tanım, e-posta gibi bilgiler olacaktır. Müşteri desteği ile paylaşılan bilgiler yalnızca dikkatimize sunduğunuz sorunları çözmek için kullanılacaktır.

DESTEK OLMAK, SORULARINIZA YANIT BULMAK İÇİN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Gerçek zamanlı veya kaydedilmiş video ve ses içeriğine sahipseniz; bu bilgileri öncelikle diğer kullanıcıların sizi bulmasına ve sizinle bağlantı kurmasına yardımcı olmak için kullanırız, bu bilgileri güncellemek isterseniz istediğiniz zaman platform üzerinde gerekli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.
Sorularınızı yanıtlamak ve gizliliğinizi korumak için harekete geçmek üzere sizinle birlikte çalışacak destek personelimize her daim ulaşabilirsiniz. Uygulamamızı daha çok geliştirmemiz için bizlere yardımcı olabilir, fikir ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazar: admin

Görüntüleme: 339 defa

Kategori: Kameralı chat

Yayınlanma Tarihi: 26 Nisan 2022

1 Yorumlar
Canlı Görüntülü Sohbet - SesliMobil - Görüntülü Sohbet Siteleri Canlı Kameralı Chat

[…] chat her zaman en popüler sohbet tipi olmuştur. Canlı görüntülü sohbet siteleri her zaman en eğlenceli sohbetin adresi olan online chat ile sıcacık ve capcanlı zaman […]

Cevap bırakın