Kadınların Alışveriş Listesinde Ne Olur

Kadınların Alışveriş Listesinde Ne Olur

Kadınların Alışveriş Listesinde Ne Olur

Bir kadın ‘alışveriş’ denildiği zaman akan sular durur. Mutlu olduğumuz anda kendimizi ödüllendirmek adına, mutsuz olduğumuzda ise moralimizin düzelmesi adına alışveriş her zaman bir kadına iyi gelir. Tabi ki bu alışverişleri yaparken listemiz biraz kabarık olabiliyor. Nasıl mı? Bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız aşağıda ki listeyi incelemenizde fayda var.

 

1. Her elbiseye uyumlu bir ayakkabı 

Bir kadın için dolaplar dolusu ayakkabısı dahi olsa her zaman alışveriş listesinde ayakkabı vardır. Her elbisenin rengine göre bir ayakkabı olmalı fakat sadece renkle bitmez olay modeli ve tarzı da elbiseye uymalı. Bu yüzden ayakkabı bir kadın için vazgeçilmezdir.

2.Kozmetik ürünleri 

Her kadın güzeldir fakat biraz daha güzel gözükse kötü mü olur canım. Bazen bir sevgili için, bazen eş için, bazen de kendisi için her daim bir kadın güzel görünmek ister. İşte bu yüzdendir ki bir kadın muhakkak alışveriş listesinde kozmetik ürünleri bulundurur. Bu ürünlerin yelpazesi o kadar geniştir ki saymaya ömür yetmez desek yeridir. Bu yüzdendir bir erkeğin eşini kozmetik mağazalarının önünde saatlerce beklemesi.

3. Sadece bir tane pantolon almam gerek deyip bir dolap düzmek 

Eminim ki her kadının başına gelmiştir bu olay. Ay bu ay sadece bir pantolon alacağım başka bir şeye ihtiyacım yok deyip mağazaya girdiğinde bir dolap düzmeye karar vermeyen kadın yok gibidir. Mağazada gördüğümüz her şey bir anda gerekli görülür, hatta olmazsa olmazlardan olur. Bu yüzden eğer bir kadının alışveriş listesinde giyim ürünleri varsa bu ay masrafınız planladığınızdan daha fazla olabilir.

4. Her kadın çiçek gibi kokar ama şeker kokusu da olsa fena olmaz 

Biz kadınlar öyle her gün aynı kokuyu kullanmaktan hoşlanmayız. Bu nedenle bir kadının alışveriş listesinde mutlaka parfüm bulunur. Hatta bu parfüm listesi genelde uzar. Bir koku vardır çiçek kokusudur bu iş içindir, bir koku vardır şeker kokusudur günlük olarak kullanılır, bir koku vardır daha egzotik bir kokudur buda erkek arkadaş içindir.

5. Her mevsime bir güneş gözlüğü

Eğer bir kadın alışveriş için liste yaparsa olmazsa olmazlardan bir tanesi güneş gözlüğüdür. Kadınlar için güneş gözlüğü sadece yaz aksesuarı değildir. Güneş gözlüğünü kullanmanın mevsimi yoktur bir kadın için.

Yazar: admin

Görüntüleme: 379 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 09 Nisan 2022

Cevap bırakın