Ortamfena burada ?

Ortamfena burada ?

Ortam fena buralarda, merhaba arkadaşlar öncelikle çok sevgili değerli misafirlerimiz sizleri ortama götürelim dedik, son zamanlarda ortam ismi ile, başlayan bir çok site türemekte olduğunu, gözlemledik son zamanlarda mobil ortam, sesli ortam,ortam fena, ortam, gibi gibi bir çok ortamlar gözümüzden kaçmıyor. ama size en fena ortamı sunuyorlar mı ? bilemeyiz neyin ortamı neyin kafası bilmediğiniz ortamlara kanmayın deriz fenaymış sizlere bol şans diliyoruz. öncelikle, ortamfena, ortam şahane gibi sitelere aldırış etmeden biz yolumuza bakıyoruz.

Ortam fena fenalaştı.!

Ortamların değişmeyen en coşkulu adresi olan sitemiz sizlere en nezih sesli ortamı sunuyor hiç fenalaşmaya gerek, bile kalmıyor. sesliortam,ortamfena, fenalık vermeye ne gerek var ki; sesli mobil sohbet sitemiz sizlere en güzel aile ortamını üç senedir sunmakta olup binlerce üyeye sahip olan,sitemizde şahane ortam sizler ile, her zaman her daim fıstık gibi ortam burada, yıllardır kesintisiz ortamı bizimle yaşayan tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Fenalaşmak istiyorum diyenlere ortam fena

ortamkur, ortamı fenalaşmadan kurabilirsiniz otuz tane, sohbet kanalımızda fena ortam isteyenlere ortam fena olsun diyorsanız müracaat etmeniz yeterli bizlere, her şey işin espirisi tabi ki; son sözlerimize geçmeden önce fenalaşmak istiyorum diyenlere ortam fenalaşmış başka zaman artık diyoruz. saçma sapan reklamlara hayır diyoruz…

Yazar: admin

Görüntüleme: 795 defa

Kategori: Mobil sesli chat

Yayınlanma Tarihi: 13 Nisan 2022

Cevap bırakın