Sesli Chat Sitemiz Ve Avantajları

Sesli Chat Sitemiz Ve Avantajları

Sesli Chat Sitemiz Ve Avantajları

Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz sesli chat sitemizde aynı zamanda görüntülü olarak konuşma fırsatını da sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinden dakikalar içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. İsteyenler kendilerine aldıkları nickname’i kaydederek sitemize her istediklerinde kolaylıkla giriş yapabilirler. Bunun yanı sıra tüm mobil aplikasyonlarla da uyumluyuz. Android ve akıllı telefonlara sitemizin uzantısını ekleyerek kameralı sohbet olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Sitemizde Yer Alan Diğer İmkanlar

Sitemiz birden çok özelliği ile benzerlerinden ayrılan, teknoloji destekli ve donanımlı bir online platformdur. Onlarca farklı sohbet kanalına bağlanabilir, birden çok sohbet türüne eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda radyo yayınlarımız da bulunmaktadır. Dileyenler şarkı isteğin de bulunabilir.

Normal üye olmak dışında sizlere

 

sunduğumuz iki seçenek daha bulunuyor.
İsteyenler yetkili ve dj olmak için de gerekli başvuruları adminlere iletebilir. 7 /24 online destek hattımıza yazarak sitemizin kullanımı hakkında kapsamlı ve doğru bilgiler almanız da mümkün. Farklı konuların konuşulduğu sohbet odaları dışında forum alanlarını ziyaret edebilir, kültür – sanat, eğlence, bilim gibi güncel konuların altında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sitemizde yerli ve yabancı üyeler bulunmaktadır. Yabancı üyeler ile İngilizce konuşarak yabancı dilinizi geliştirme olanağınız da bulunuyor.

Sitemizin Kuralları

Herkese ücretsiz olan sesli görüntülü sohbet sitemizde belli başlı kurallara uymak zorunludur. Karşı tarafı rencide edici, küçümseyici ifadelere yer verilmesi kesinlikle yasaktır. Küfür etmek ve argo terimler kullanmak da üyeliklerin iptaline yol açmaktadır. Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: admin

Görüntüleme: 380 defa

Kategori: Mobil sesli chat

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2022

Cevap bırakın