Sesli Mobil Siteler

Sesli Mobil Siteler

Sesli Mobil Sitelerin Kuralları

Her sitede olduğu gibi sesli mobil siteler de kendi içerisinde belli başlı kurallara dayanmaktadır. Bu kuralların başında kendi fotoğraflarını kullanmak ve başkalarının fotoğraflarını kendine aitmiş gibi göstermemek yer almakta. Bu sayede tamamen reel kişilerden oluşan güvenli bir ortam oluşturulmakta. Bunun dışında kati surette ırk, dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmak yasaktır.

Bu ayrımlardan herhangi birinin yapıldığını gören adminler söz konusu üyenin bağlantı hakkını elinden almakta ve kişi siteden uzaklaştırılmaktadır. Aynı zamanda karşı tarafı rencide edici, küfür ve hakaret içeren mesajlar atmak da kesinlikle diğer yasakların ve kuralların bir diğer kolunu ihtiva etmektedir. Siteden uzaklaştırılan kişilerin bir ceza süresi bulunmaktadır. Bu ceza süreleri günlük de haftalık da olabilmektedir. Ceza sürelerinin bittiğini gören kişiler kurallara uymak şartıyla aynı nickname ile birlikte siteye geri dönüş yapabilirler.

Sesli Mobil Sitelere Fotoğraf Yüklemek

Fotoğraf yükleme konusunda üyelerine serbestlik tanıyan sesli mobil siteler herhangi bir müstehcen ya da pornografi unsuru taşımayan çok çeşitli fotoğraflara izin vermektedir. Fotoğraf sayısında da büyük ölçekli bir sınırlama yoktur.

Yazar: admin

Görüntüleme: 294 defa

Kategori: Sesli chat

Yayınlanma Tarihi: 07 Nisan 2022

Cevap bırakın